Yhteystiedot

Mikkelin Nuorkauppakamarin osoite 1.3.2016 alkaen:

Mikkelin Nuorkauppakamari ry
c/o Mesiäislehto
Palokärjenkatu 19
50190 Mikkeli

Y-tunnus: 0642546-4

Hallituksen jäsenet:

Puheenjohtaja PRES Maisa Kantanen, maisa.kantanen(at)jcmikkeli.fi

Kehittää, koordinoi ja johtaa yhdistystä ja sen toimintaa ja toimii oman kamarinsa virallisena edustajana.

Varapuheenjohtaja, DP Sanni Kirmanen, sanni.kirmanen(at)jcmikkeli.fi
Toimii puheenjohtajan apuna yhdistyksen operatiivisessa johtamisessa ja vastaa yhdistyksen jäsen- ja yhteistyökumppaniasioista.

Tiedotuspäällikkö LIO Tiina Ylönen, tiina.ylonen(at)jcmikkeli.fi
Vastaa kamarin tiedottamisesta.

Sihteeri SECY Viivi Niskanen, viivi.niskanen(at)jcmikkeli.fi
Toimii yhdistyksen sihteerinä ja ylläpitää jäsenrekisteriä.

Talouspäällikkö TREAS Minna Mesiäislehto, minna.mesiaislehto(at)jcmikkeli.fi
Vastaa kamarin talousasioista.

Projektipäällikkö COM Saara Kosonen, saara.kosonen(at)jcmikkeli.fi
Koordinoi kamarin projektitoiminnan ja vastaa yhteiskuntasuhteista.

Koulutuspäällikkö IND Mari Martikainen, mari.martikainen(at)jcmikkeli.fi
Koordinoi kamarin koulutukset.

Kansainvälisyyspäällikkö INT Tommi Issakainen, tommi.issakainen(at)jcmikkeli.fi
Koordinoi kansainvälisyysasioiden kouluttamisen ja tiedottamisen.

Tapahtumakoordinaattori LOM Anu Kukkola, anu.kukkola(at)jcmikkeli.fi
Koordinoi kamarin tapahtumat ja ylläpitää aktiivisuustaulukkoa.

Edellinen puheenjohtaja IPP Hanna Airas, hanna.airas(at)gmail.com
Toimii hallituksen tukena ja vastaa palkintohakemuksista.

Yhteydenottolomake:

Löydät meidät myös sosiaalisesta mediasta:

facebook twitter